Matemaatika eratunnid läbi interneti

Hind: 10 Kõik

Olles Tallinna Reaalkooli vilistlane ja omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi matemaatilises statistikas, olen väga palju kokku puutunud õpilastega, kes on sattunud hätta matemaatikaga. Samuti olen elu jooksul kokku puutunud õpetajatega, kes ei tektita õpilastele selles aines uudishimu. Nad peavad seda ainet iseenesest mõistetavaks ja jätavad põhjaliku selgeks tegemise unarusse. On teada, et õppimise kiirus ja materjali omandamine, on individuaalne. Paratamatult valivad õpetajad edasi liikumise tempoks selle, mis on omane klassi parimatele või keskmistele. Seetõttu jäävad õpilased, kes vajavad mõistmiseks rohkem aega, üha enam ja enam teistest maha.

Et noored ei peaks enda pead lootusetult matemaatikaga vaevama, olen nüüdseks juba üle viie aasta püüdnud sõprade/tuttavate seas olla puudujääv lüli, et saavutada võimalikult stressivaene koolipõlv. Olen aidanud mahajäänud õpilasi vanade teemade meeldetuletamisel, olen aidanud rakendada uut materjali teemakohaste ülesannete juures, olen vajadusel selgitanud õpilastele ka õppeaine teoreetilist poolt, mis on koolitunnis mõistmatuks jäänud või on õpetaja sellesse pealiskaudselt suhtunud.

Minuga koos on võimalik õppida läbi interneti, sest õpetaja-õpilase vaheline suhe tänapäevaste digitaalsete tööriistadega on praktiliselt sama hea, kui seda on näost näkku suhtlemine. Lisaks on hea tutvustada õpilastele individuaalseks õppeks ka mitmeid erinevaid interaktiivseid keskkondi intenetiavarustes. Tund ise toimub läbi Skype-i kõne kasutades interaktiivset tahvlit.

Olen alati ka valmis õpilasi ettevalmistama matemaatika (riigi)eksamiteks.

Õpetajana luban:

Püüda matemaatika õpetamisel seostada õppeainet võimalikult palju õpilase muude huvidega.

Kannatlikku suhtumist ka kõige aeganõudlikumate õpilastega.

Mitte ainult piirduda õpilase hinde kättesaamisega, vaid sihin, et õpilane saaks
soovitult parima hinde.

Saavutused ja kokkupuuted matemaatikaga:

Põhikooli matemaatika riigieksam: 100%

Gümnaasiumi matemaatika riigieksam: 98%

Matemaatika olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru 12. koht (2009)

Matemaatika olümpiaadi riigivooru 17. koht (2009)

"Känguru" võistluse 8. koht (2009), 16. koht (2010)

Tartu Ülikooli tulemusstipendiumi pälvija matemaatilise statistika erialal (2013)

Omandanud bakalaureusekraadi metamaatilise statistika erialal (2016).

Lisatud: 02.09.2016 · Muudetud: 23.01.2017 · Vaatamisi: 2234 · Teenuse ID: 14035
Ava kõik kategooriad