IT ja Internet Kokku: 7

Lisa teenus

Kodulehe tegemine

Hind: 1200-4800

Koduleht on ettevõtte süda. Loome sulle kaasaegse ja loogilise kodulehe ja/või e-poe, mida oleks haldajal lihtne administreerida ja kliendil mugav kasutada ning mis põhiline – aitaks ettevõtte konversatsioonimäära tõsta ning rohkem tehinguid saada.

Live chat kodulehe vestlusaken

Hind: 19

Klienditoe vestlusaken (SaaS): https://www.translatewise.com/et Mitmekeelne Live Chat vestlusakna teenus automaatse tõlkimisega lahendab iga ettevõtte mure klientide teenindamisega veebilehtedel. Meie klienditoe chat on mugav ja efektiivne.

Graafiline disain

Hind kokkuleppel

Aitame luua Sinu ettevõttele silmapaistva esmamulje läbi disaini. Hea väljanägemine ja esmamulje on väga olulised. Teist tekkivat muljet saab hea disainiga kujundada ja teadlikult suunata. Pakume erinevaid disainiteenuseid: Logo disain ja visuaalne identi

Seo teenus

Hind: 399

SEO täisteenuse pakkumine kuumaksuga või ühekordse maksena

Kodulehe tegemine

Hind: al. 290

Kodulehe tegemine vastavalt soovidele. Lihtsad ja kiired kui ka keerukamad kodulehe lahendused. Läbimõeldud ülesehitus ja disain.

Graafiline disain

Hind: kokkuleppel

Logode, firmastiili, trükiste ja kodulehtede kujundus.Meie loodud on Gloria, Kaubandusministeeriumi ja Lillo&Partnerid firmastiil, Rahvarinde muuseumi logo, Eesti Naistoimetajad logo, Lennart Meri valimiskampaania ja klientide hulka on kuulunud IBM,

Devozki

Hind: 200

Super head veebilehed kust leida tüdrukuid väikese sponsi eest seksimiseks on Devozki.com ja Escortlist.vip. Lisaks on olemas head saidid Ukrainas, kes soovib vähe paremaid naisi pruukida:

RSS
Teenus.info lehtedel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamist jätkates nõustute
küpsiste kasutamisega ja veebilehe tingimustega!