Matemaatika eraõpetaja

Hind: 15-20 Kõik

Pakun abi üldhariduskooli matemaatikaga (lisaks tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika ning kõrgem matemaatika ülikoolis). Olen Tartu Ülikooli matemaatilise statistika 2. aasta tudeng. Matemaatika on mulle alati südamelähedane olnud, seetõttu tahan aidata kaasa selle sideme loomisel ka nendel, kelle jaoks on see õppeaine paras pähkel. Matemaatika on küll lai maailm, mis nõuab pühendumist, kuid nagu iga teine algselt keerulisena näiv probleem, võib ka matemaatika peale pingutust muutuda loogiliseks.

Eratundide andmiskogemus on mul alates 2021. aasta algusest. Klassi ees õpetamise kogemus on selle õppeaasta algusest ülikoolis õppeassistendina.

Püüame leida seoseid, mis peidavad end numbrite taha - need on olulised, kuna süsteem aitab tervikut paremini mõista. Õpetamisel üritan lähtuda sellest, et õpilane tunneks end minu seltsis mugavalt ning ei kardaks küsida küsimusi, kui midagi jääb arusaamatuks - ei ole sellist asja nagu rumalad küsimused. Lisaks lähtun igaühe eripäradest ning õppimist alustame nende olemasolevatest teadmistest.

Tunde viiksin läbi Tartus või veebis. Huvi korral kirjuta mulle ning usun, et leiame mingisuguse lahenduse.

❗️Enne konsultatsiooni soovin kindlasti tutvuda materjalidega.

Lisatud: 13.03.2023 · Muudetud: 13.03.2023 · Vaatamisi: 40 · Teenuse ID: 21959
Teenus.info lehtedel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamist jätkates nõustute
küpsiste kasutamisega ja veebilehe tingimustega!