Koduõpetaja Tartus

Hind: 13 Tartu

Pakun abi kõikides õppeainetes kuni 9. klassini ning eesti keeles ja kirjanduses (sh eesti keel võõrkeelena) igas vanuses õppijatele. Olen koduõpetajana töötanud 8 aastat ja õpetanud inimesi eelkooliealistest täiskavanuteni. Olen hariduselt eesti keele ja kirjanduse õpetaja, kuid aastatega on kujunenud nii, et olen kõige enam õpetanud hoopis matemaatikat. Olen valmis õpetama kõiki aineid põhikooli tasemel, aitama eelkooliealistel kooliks valmistuda, koolilastel koduseid töid teha ja tunnis segaseks jäänud teemasid üle selgitada.

Olen lõpetanud Nõo Reaalgümnaasiumi matemaatika klassi, Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteaduse (BA) ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala (MA). Minu lisaerialad magistriõppes olid eesti keele võõrkeelena ja soome keele õpetaja.

Mul on aastate jooksul olnud väga palju õpilasi, kes kõik on mulle armsaks saanud ning kellega koos oleme palju tööd teinud ja häid tulemusi saavutanud. Kuna sel suvel lõpetavad kaks minu praegust õpilast 9. klassi, siis on mul üle pika aja võimalik juurde võtta 2 uut õpilast.

Lisatud: 04.06.2020 · Vaatamisi: 56 · Teenuse ID: 19747
Ava kõik kategooriad