Husqvarna Automower robotniiduk

Hind: kokkuleppel Kõik

Tegemist on teenusega inimestele, kes soovivad uue Husqvarna Automower® robotniiduki soetada, saada paigaldus ja hooldus Eesti ametlikest edasimüüjatest odavamalt. Oleme suurim mitteametlik Automowerite vahendaja Eestis. Kuna vahendame robotniidukeid otse laost saame pakkuda parimat hinda ja kõige kaasaegsemaid mudeleid. Ametlikud edasimüüjad pakuvad mugavusteenust - tarbija saab enne ostu robotniiduki olemuses esinduses füüsilisel kujul tutvuda. Ametlike edasimüüjate ja meie poolt pakutavate robotniidukite hinnavahe tekib peamiselt erineva juurdehindluse tõttu, kvaliteet on sama.

Garantii kehtib Euroopas, sealhulgas Eestis. See tähendab, et garantiiremondi teostamiseks võib pöörduda Husqvarna toodete hooldus- ja remonditöökoja poole Eestis. Vajadusel küsige antud garantiialasele nüansile kinnitus ametlikult edasimüüjalt.

Pärast tasumist saadetakse tellitud tooted ostjani otse kesklaost ja tarneaeg on kuni 10 päeva. Saadetavad robotniidukid on kaitstud täisveosekindlustusega ICC (A) ja nende teekonda on võimalik veebist jälgida. Toodete tellimine saab toimuda vaid 100% ettemakse alusel (järelemaksu me ei paku), sest laost väljasaadetavad tooted vormistatakse koheselt Husqvarna andmebaasis ostja nimele ja garantii kehtib ainult sellele ostjale ega ole hiljem teistele isikutele üleantav.

Müügis on Automower® 105, Automower® 305, Automower® 310, Automower® 315, Automower® 315X, Automower® 420, Automower® 430X, Automower® 440, Automower® 450X, Automower® 435X AWD ja nende hinnad on kättesaadavad veebilehelt:

https://herizon.ee

Füüsilisest isikust ostjale isiklikus kasutuses olevale robotniidukile kehtib alates ostuhetkest kahe aastane tootjagarantii. Muul juhul kehtib ühe aastane tootjagarantii. Paigalduskomplekt puudub ja see tuleb vajadusel soetada eraldi. Välja on toodud hinnad, mis käivad 2019. või 2020. aasta mudelite kohta.

Soovitame robotniiduki ostu ette planeerida ja muretseda see hilissügisel, mil hinnad on tavaliselt keskmisest soodsamad. Millal täpselt üks või teine robotniiduk on parima hinnaga on võimatu ette prognoosida, kuna laoseis ja turuolukord muutub pidevalt. Seepärast palume robotniiduki ostust teada anda varakult, et saaksime Teid panna ostjate nimekirja ja pakkuda parimat hinda. Robotniidukid on keskmisest kallimad kevadel ja suve esimeses pooles.

Lisatud: 15.03.2018 · Muudetud: 19.03.2020 · Vaatamisi: 674 · Teenuse ID: 16042
Ava kõik kategooriad