Husqvarna Automower robotniiduk

Hind: kokkuleppel Kõik

Tegemist on teenusega inimestele, kes soovivad uue Husqvarna Automower® robotniiduki soetada, saada paigaldus ja hooldus Eesti ametlikest edasimüüjatest odavamalt. Oleme suurim mitteametlik Automowerite edasimüüja Eestis. Kuna müüme robotniidukeid otse laost saame pakkuda parimat hinda ja kõige kaasaegsemaid mudeleid (näiteks 2018. aasta Automower 430X on oluliselt parem kui 2017. aasta oma). Ametlikud edasimüüjad pakuvad mugavusteenust - tarbija saab enne ostu robotniiduki olemuses füüsilisel kujul tutvuda. Ametlike edasimüüjate ja meie poolt pakutavate robotniidukite hinnavahe tekib peamiselt erineva juurdehindluse tõttu, kvaliteet on sama.

Garantii kehtib Euroopas, sealhulgas Eestis. See tähendab, et garantiiremondi teostamiseks võib pöörduda Husqvarna toodete hooldus- ja remonditöökoja poole Eestis. Vajadusel küsige antud garantiialasele nüansile kinnitus ametlikult edasimüüjalt. Robotniiduki välismaalt ostmine võib põhjustada Eestis garantii mitte kehtimise, kui ostuprotsessis või garantiinüansside järgimisel on tehtud vigu.

Pärast tasumist saadetakse tellitud tooted ostjani otse kesklaost ja tarneaeg on kuni 10 päeva. Saadetavad robotniidukid on kaitstud täisveosekindlustusega ICC (A) ja nende teekonda on võimalik veebist jälgida. Toodete tellimine saab toimuda vaid 100% ettemakse alusel (järelemaksu me ei paku), sest laost väljasaadetavad tooted vormistatakse koheselt Husqvarna andmebaasis ostja nimele ja garantii kehtib ainult sellele ostjale ega ole hiljem teistele isikutele üleantav.

Robotniiduki väljavalimine on tavaliselt ostja ülesanne ja väljavalitud robotniiduki mittesobivuse korral vastutab ostja. Kui ostja soovib, et me valime selle tema eest välja, siis tegemist on tasulise teenusega, mille summa arvutatakse robotniiduki hinnast selle ostmise korral maha (s.t me pakume tasuta teenust ainult robotniiduki ostjatele). Anname väljavalitud robotniidukile valikugarantii, st võtame vastutuse, kui peaks juhtuma, et robotniiduk soovitud niidupiirkonda miskipärast ei sobi. Teenuse saamiseks tuleb esmalt tasuda 30 € OÜ Herizon pangaarvele EE177700771001547396 LHV's selgitusega: "Konsultatsioon".

Kõikidele ostjatele pakume tasuta nõustamist paigaldusest hoolduseni ühe tunni ulatuses, sealt edasi 30 € / tund. Kui nõustamiseks on vajalik objektiga füüsilisel kujul tutvuda, siis lisandub konsultatsioonile kilomeetritasu 0,5 € / km. Paigaldusteenust pakume üle Eesti kõikidele robotniidukitele. Samuti võite meie poole pöörduda mistahes robotniiduki probleemi või küsimuse korral - aitame, kuid tasu eest.

Müügis on Automower® 105, Automower® 310, Automower® 315, Automower® 315X, Automower® 420, Automower® 430X, Automower® 440, Automower® 450X, Automower® 435X AWD ja nende hinnad on kättesaadavad veebilehelt:

https://herizon.ee

Eraisikust ostjale kehtib alates ostuhetkest kahe aastane tehasegarantii. Juriidilisest isikust ostjale kehtib üldjuhul ühe aastane tehasegarantii. Paigalduskomplekt puudub ja see tuleb vajadusel soetada eraldi. Välja on toodud hinnad, mis käivad 2018. või 2019. aasta mudelite kohta ja nende aasta mudelitel ei ole sisulist erinevust. Teatud juhtudel saame pakkuda ka 2017. aasta või demo mudeleid, mis on veidi soodsamad.

Soovitame robotniiduki ostu ette planeerida ja muretseda see hilissügisel, mil hinnad on keskmisest soodsamad. Millal täpselt üks või teine robotniiduk on parima hinnaga on võimatu ette prognoosida, kuna laoseisud ja turuolukord muutub pidevalt. Seepärast palume robotniiduki ostust teada anda varakult, et saaksime pakkuda parimat hinda. Robotniidukid on keskmisest kallimad kevadel ja suve esimeses pooles.

Juurde on võimalik tellida paigalduskomplekte ja -tarvikuid. Kui tellida paigaldus meilt pole paigalduskomplekte või -vahendeid vaja soetada.

Lisatud: 15.03.2018 · Muudetud: 04.06.2019 · Vaatamisi: 443 · Teenuse ID: 16042
Ava kõik kategooriad