Võsalõikus, trimmerdamine Saaremaal

Hind: 18 € / tund Kõik

OÜ Herizon pakub Saaremaal ainult peatöövõtjana võsalõikus- ja trimmerdusteenust.

Kogemustepagas ulatub tuhandetesse töötundidesse, muuhulgas oleme hooldanud looduskaitsealuseid objekte RMK järelvalvel.

Teenuse hind ühe tegija kohta: 18 € / tund (käibemaks ei lisandu) - arvestus käib viie minutilise täpsusega.

Trimmerdamine alates 0,018 € / m² (tootlikkus kuni 1000 m² / tunnis).

Võsalõikus alates 0,03 € / m² (tootlikkus kuni 600 m² / tunnis).

Okste käsitsi kokkuvedu ja põletus 11 € / tund. Me ei teosta okste äravedu ega purustamist.

Tehtud tööde eest küsitav miinimumtasu on 36 €.

Töödele, mille maksumus on alla 144 €, lisandub transporditasu 0,5 € / km Kuressaarest objektini.

Vajadusel otsime üles puhastatava katastriüksuse piiripunktid täppis GPS-seadmega, tähistame need ja lõikame rohtu / võsa piki katastriüksuse reaalset piiri.

Täpset ruutmeetri- või hektaripõhist hinda on raske määrata, sest iga katastriüksus on erinev: rohu / võsa kõrgus, paksus, tihedus, paiknemine, tüüp, maapinna reljeef, madalate kultuurtaimede olemasolu, mille ümbert tuleb oskuslikult trimmerdada / võsa lõigata. Kui klient siiski soovib, teeme ruutmeetri / hektaripõhise hinnapakkumise.

Me ei tee hinnapakkumist kiviaia ühe meetrises perimeetris kasvava võsa lõikamiseks, sest tihti on seal kasvav võsa ja puud tihedalt põimunud kivide ja okastraadiga, mistõttu lähevad lõikeorgani lõiketerad kiiresti nüriks ning neid tuleb tihti teritada. See teeb adekvaatse hinnapakkumise tegemise võimatuks. Seetõttu pakume eelkirjeldatud piirkonnas ainult ajapõhist hinnastusmeetodit.

Kui oksad asuvad maksimaalselt 15 meetrit oksahunnikust, siis võsalõikus moodustab ca 35%, okste kokkuvedu ja kohene põletamine ca 65% tööde kogumaksumusest. Kui põletamine välja jätta, siis on tööde kogumaksumuse osakaal on vastavalt ca 40% ja 60%.

Kui objekti on võimalik niita raideri, muru- või tavatraktoriga siis soovitame niita nendega, sest trimmerdus / võsalõikus on alati kallim ja lõpptulemus ei jää nii kvaliteetne.

Lisatud: 12.07.2016 · Muudetud: 10.06.2019 · Vaatamisi: 1335 · Teenuse ID: 13886
Ava kõik kategooriad