Üldehitus, koristus, lammutus, haljastus.

Hind: Kokkuleppel Kõik

Meie pakutavad teenused:

1) Pensionäride asjaajaja teenus - me elame vananevas ühiskonnas. Inimeste eluiga aina pikeneb ja pensionärid on kõige kiiremini kasvav vanusegrupp meie hulgas mistõttu me pakume sellist teenust nagu pensionäri asjaajaja ehk see on teenus kus tuleb inimene kohale ja aitab pensinäril näiteks poest toitu tuua, aknaid pesta, muru niita, lund rookida, postkontoris, apteegis ja keemilises puhastuses käia, jne.

Mis on toodete ja teenuste hind? - Teenuseid pakume me nii kuutasu põhiliselt kui ka ühekordse tellimusena. Näiteks sisaldab 1 kuu hinnas kuni 3 korda nädalas pensionäri külastamist ja tööde tegemist. Tasumine toimub ettemaksuna ja hinnaks kujuneks 150 - 200 eurot kuus olenevalt ülesannetest. Teine võimalus on see, et pensionär saab tellida teenuseid omale sobival ajal ja maksta konkreetse tegevuse eest.

2) Haljastusteenused - põõsaste / puude istutamine, muruseemne külvamine, mullatööd, aiahooldustööd, muru niitmine trimmeriga, sügiseti lehtede ja okste riisumine, jpm.

3) Ehitusteenused - puitfassaadide pesemine, voodrilaudade vahetamine, värvi mahavõtmine ja uue peale panek, villa ja kipsitööd.

4) Koristusteenused - ehitusaegsed koristustööd, parkide ja koduaedade koristustööd, hauaplatside hooldamine, haljasalade koristustööd, kojamehe teenused, lumekoristustööd ( lamekatused, tänavad ), jääpurika tõrje.

5) Lammutusteenused - väiksemate ehitiste lammutusteenused.

Lisatud: 18.09.2013 · Vaatamisi: 949 · Teenuse ID: 10872
Ava kõik kategooriad