Mööbli paigaldamine

Hind: 13 Kõik

HARD-FURNITURE OÜ pakub kaasaegset ja mitmekülgset mööbli müügijärgset teenindust, mille hulka kuuluvad ladustamine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus.

Kuigi Teile võib tunduda, et mööbli paigaldamine on lihtne ja kiire, nõuab see osavust ja täpsust. Kui Te soovite, et Teie ostetud või müüdud mööbel saaks paigaldatud kvaliteetselt, kiirelt ja täpselt Teie äranägemist mööda, siis kutsuge selleks oma ala spetsialistid. Meie paigaldajad on vastava väljaõppega ning piisava kogemustepagasiga. Tihti on mööbli lahtivõtmine aeganõudvam kui kokkupanek. Seega oleks otstarbekam ja soodsam tellida oma ala asjatundjatelt nii vana eemaldamine kui uue paigaldus. Demontaaž võib oskamatu inimese jaoks olla täielik piin. Laske see töö teha professionaalidel. Nii võite kindel olla, et mööbel ei saa kannatada ning töö saab kiiresti tehtud.

Teenindame nii müügi kui ka tootmisega tegelevaid ettevõtteid ja eratellijaid. Oleme saavutanud koostöö paljude mööblitootjate ning -salongidega, kellele pakume mööbli müügijärgset teenindust.

Meil on kogemused nii kodu- kui ka büroomööbli paigaldustel. Lisaks korpusmööbli, metallmööbli paigaldusele äri- ja eraklientidele paigaldame ka tootjate eritellimusmööblit. Leiame alati sobivaima lahenduse vastavalt kliendi vajadustele.

Panustame nii teeninduse kui ka lõpptulemuse kvaliteeti. Kogu protsess peab olema kliendi jaoks võimalikult mugav ja kiire. Hindame kõrgelt töö kvaliteeti ning paindlikku teeninduskultuuri, misläbi oleme saavutanud heakskiidu oma senistelt pikaajalistelt koostööpartneritelt.

Pakume klientidele kiiret ja kvaliteetset teenust põhiliselt Tallinnas, kui ka mujal linnades ja välismaal kokkuleppel.

Lisatud: 06.11.2017 · Muudetud: 12.04.2018 · Vaatamisi: 390 · Teenuse ID: 15562
Ava kõik kategooriad