Matemaatika ja füüsika eraõpetaja

Hind: 30 Kõik

Tere, minu nimi on Kaarel, olen 22 aastane. Hariduselt olen füüsik, eraõpetajana annan tunde nii füüsikas kui ka matemaatikas. Kes on õppinud füüsikat koolis või teinud seda omal käel teab, et füüsika on läbi põimunud matemaatikast. Füüsika maailmas orienteerumiseks tuleb omandada tugevad teadmised matemaatikas, siis on füüsikateemad huvitavad ja arusaadavad.

Õppimisprotsessi juures pean kõige olulisemaks individuaalset lähenemist. Paratamatult koolikeskkonnas õppides on õpetaja tähelepanu jagatud terve klassi vahel ja tihti pälvivad suurema osa õpetaja ajast just viielised õpilased, kui tegelikult peaks peamise tähelepanu pöörama nendele, kellel on asjade omandamisega raskusi või õppetöösse on tekkinud auke. Eratund toimub üks-ühele ja õpetaja saab arvestada iga õpilase eripäradega. Kuna inimesed on erinevad, siis kõiki samamoodi õpetades saavad asjad selgeks ainult neil, kellele selline õpetamine sobib, teised aga kannatavad. Eratundides leiame parima strateegia vajalike oskuste omandamiseks.

Mida õpetan: Matemaatika, Füüsika

Mis tasemel õpetan: Matemaatikas ja füüsikas võin õpetada põhikooli, gümnaasiumi või kõrgkooli materjale

Keda õpetan: Lapsi ja täiskasvanuid igas vanuses

Kui sul/su lapsel on vaja abi eksamiteks ettevalmistumisel, oled õppetöös maha jäänud või arvad lihtsalt, et tahaksid oma oskusi arendada, sest koolikeskkonnas õppimine ei ole sinu jaoks, siis võta ühendust, leiame üheskoos sobiva lahenduse.

Minu sooviks õpetajana on näidata oma õpilastele, et matemaatika ja füüsika ei pea olema ebameeldivad ained, kus oodatakse pingsalt tunni lõppu, sest käsitletud teemad jäävad arusaamatuks. Need peaksid olema hoopis maailmapilti avardavad ained, kus füüsika on meid igapäevaselt ümbritsev põnev maailm ja matemaatika on tööriist selle mõistmiseks.

Kontakttunde on võimalik läbi viia Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Veebiteel saab tunde läbi viia olenemata teie asukohast. Kõige paremad ajad tundide läbiviimiseks oleks õhtuti ja nädalavahetustel, aga kindlasti on võimalik leida ka muid aegu, kui need üldse ei sobi.

Vähemalt esimese tunni võiks läbi viia kontakttunnina. Kuna õppimine ja õpetamine on kahepoolne protsess, kus mõlemal poolel on oluline roll täita, siis päris elus kohtumine võimaldab paremini tutvuda ja loob usaldusväärsema sideme.

kontakti saab kõige paremini meili teel

Lisatud: 26.04.2022 · Muudetud: 26.04.2022 · Vaatamisi: 70 · Teenuse ID: 21794
Teenus.info lehtedel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamist jätkates nõustute
küpsiste kasutamisega ja veebilehe tingimustega!