Lumekoristamine katuselt ja Jääpurikate eemaldus

Hind: kokkuleppel Kõik

Suurte lumesadude, tuiskude ja külmade ilmadega koguneb lund kõikjale. Mõningates kohtades, aga kujuneb ta küllaltki suureks ohuks nii majadele, sõidukitele kui inimeludele. Et vältida tõsiseid kahjusid, eelpool nimetatud oluliste tegurite hulgas, tuleme appi meie. Roogime katuselt ära lume ja eemaldame räästa küljest jääpurikad

Raskus, mida lumi tekitab on väga suur. Paljude hoonete konstruktsioonid ei pruugi sellele vastu pidada(painduda või üldse murduda). Kui ilmad hakkavad soojenema võtab sulamine pikalt aega ning kogu sulamise vältel kannatab katus suure niiskuse ja vesi hakkab sealt läbi tungima kõikvõimalikesse väikestesse pragudesse. Suure lume tõttu tekib katuse räästale ja vihmaveerenni jäämass, millest omakorda tulevad purikad. Altpoolt silmaga vaadates ei pruugi aru saada, aga tegelikuses on katuse räästale kogunenud jämass kohati väga suur ja raske. Võivad tekkida tõsised kahjud katusele kui ka oht majaümbruses viibavatele esemetele või inimestele.

Töid tesotame otse katuselt, liikumiseks on spetsiaalne turvavarustus, mis tagab ligipääsu kogu katusele.

Vajadusel on võimalik kasutada ka pikka redelit ja tõstukit.

Vastavalt kliendi soovile on võimalik töd teostada mitmes osas:

*Jääpurikate eemaldus ja katuse ääre puhastus(1-1.5m)

*Katusepuhastus lumest koos jääpurikate eelmadusega

Kindlasti soovitame tellida kogu katuse puhastust sellepärast, et lumi mis jääb katusele tekitab uue jäämassi koos purikatega!

Kindlasti on antud teenuse maksumus kordades väiksem võrreldes kahjudega, mis võib juhtuda.Seega tasub tegutseda kohe!

Lumiseid talverõõme soovides,

www.katusepesu.ee

Lisatud: 29.01.2010 · Muudetud: 28.11.2010 · Vaatamisi: 1459 · Teenuse ID: 6343
Ava kõik kategooriad