Kuidas saada head tootefotot lihtsate vahenditega?

Hind: kokkuleppel Kõik

Vaatad tooteid veebis või kaubamajas. Igal pool on fotod toodetest. Tootefoto headus ja kvaliteet on toote müümisel ülioluline. Seda eriti veebis, kus klient saabki kogu info toote kohta just piltide kaudu. Hea foto on usaldusväärne, annab piisava info toote kohta.

Selleks et müüa, tuleks kõik pakutavad teenused ja tooted tuua kliendile käega katsutavaks. Tootefotod peavad kujutama toodet nii, et see tunduks potentsiaalsele ostjale atraktiivne ja vajalik.

Tootefoto koolitus on vajalik nii tootjale, edasimüüjale kui jaemüüjale – kõigile, kes tegelevad toodete eksponeerimisega veebis. Tootefoto pildistamisoskus on investeering, mis toob kordades tagasi. Mida parem tootefoto, seda edukamalt see müüb. Visuaalsusel on väga suur roll inimeste mõjutamisel. Ilus ja korrektne foto äratab usaldust.

Kursuse eesmärk
Omandada toodete pildistamise tehnika ja seda mitte professionaalseid vahendeid omades vaid kasutades võimalikult palju igapäevaseid ja olemasolevaid vahendeid (nt laualambid, valge paber jms). Eesmärgiks on saada ka „seebikarbi“ ja koduste vahenditega võimalikult kvaliteetsed tootefotod, mida kasutada veebis, oma kodulehel või e-poes. Samuti käsitletakse toodete pildistamist ka edasijõudnuma fotograafi tasemel, kasutades keerukamat fototehnikat. Siit leiab igaüks endale midagi.

Õpetame
* Toode või ese kui informatsiooni edasikandja. Iseärasused
* Pildistamise riistvaraline tehnika
* Pildistamisel kasutatavad riistvaralised seadistused toodete pildistamisel
* Pildistamise võttenurk ja kadreerimine erinevate toodete puhul
* Kompositsioon
* Pildistamine tehnika erinevates valgustustingimustes
* Mõned piltide töötlemise tarkvaralised soovitused
* Praktiline töö

Soovitav võtta kaasa oma fotoaparaat ja välk (kui on olemas).

TOIMUMISAEG

KURSUSE TOIMUMISE KOHT Õppekeskus N.O.R.T. arvutiklass, Vaksali 17a, Tartu

Info: http://www.nort.ee,

Lisatud: 29.04.2010 · Muudetud: 26.10.2017 · Vaatamisi: 1080 · Teenuse ID: 6906
Ava kõik kategooriad