Bitcoin (BTC)


  • Hind: Tasuta
  • Kõik

Oled BTC ostuga hiljaks jäänud? Kuid tahaksid ikka veel seda teha? Siis veel ei ole hilja! Ava endale tasuta turvaline digitaalne rahakott ja investeeri tulevikku!

Ava tasuta digitaalne rahakott

Mis on Bitcoin?

Bitcoin on täna kõige levinum krüptoraha. Bitcoin on kaubeldav valuuta üle maailma ning temaga saab osta kõike alates veebiteenustest lõpetades riiete, söögi ja autorehvidega. Mis veel lahedam, tegemist ei ole ainult valuutaga vaid terve uue konseptuaalse majandamissüsteemiga.

Buy Bitcoins with Credit Card

See tähendab seda, et tegemist on terve suure võrguga, mida hoiavad üleval Bitcoini kasutajad ise. Sarnaselt P2P torrenti võrgule . Puudub täielikult vajadus tsentraalse, kontrolliva institutsiooni (panga) järele. Süsteem on disainitud nii, et see on isereguleeruv ning dünaamiliselt muutuv vastavalt kasutajate käitumisele. Valuuta kohalt on oluline veel see omadus, et ühikuid saab olla süsteemis piiratud kogus, Bitcoini puhul 21 miljonit. Ning piiratud on ka ühikute juurde tekitamise arv ajas. Ehk siis tegemist on olemuselt, pikas perspektiivis deflatsioonilise valuutaga – tema väärtus tõuseb ajas.

    • 30.11.2017 37
    • Id: 15672