Aitan õpilastel valmistuda põhikooli lõpueksamiks. Kui eksamitulemus tuleb alla 80% tagastan ma teile raha kõikide tundide eest!


  • Hind: 10 eurot tunnis
  • Kõik

Õpetaja koolis ei seleta kõiki teemasid lõpuni lahti? Õpilasel on anded teiste ainete vastu, kuid abi vaja matemaatikas? Lihtsalt tahate olla kindlad, et eksam läheb hästi?

Kui kasvõi üks nendest küsimustest käib Teie kohta, helistage julgelt! Olen kaks aastat aidanud lapsi matemaatika järeleõppimisega. Endal oli lõpueksami tulemus 98%. Olen neli korda osalenud matemaatika olümpiaadi piirkonnavoorus ning isegi auhinnalisi kohti saanud. Tunniteemasid tean väga hästi ja ma sobin Teie või Teie lapse eraõpetajaks paremini kui haridusega õpetajad, kuna ma tean, mida tegelikult on vaja õppida eksamiks ja ei hakka ülekoormama õpilast "jamaga" mida ei lähe tunniväliselt vaja, kui Te ei taha ainult matemaatika õpetajaks saada!

Iga õpilasega ehitame ülesse individuaalse õppimismeetodi ja programmi lähtuvalt sellest, millised on olemasolevad oskused ning mida õpilane tahab pärast kooli teha. (tulevikus)

Hind on 10 eurot ühe tunni eest. Tund kestab 60 minutit. Ma ei ole mingi kuivik, kes teeb kõike lähtuvalt hinnakokkuleppest vaid lähtun õpilase huvidest. Kui õpilasel läheb 75 minutit et teemast aru saada, ei ole midagi hullu. Sest eesmärk on ikkagi, et õpilane saaks aru ja oskaks kasutada teadmisi, mitte raha teenida ja just sellepärast, kui laps saab alla 80% eksamil tagastan ma Teile kõikide tundide eest makstud raha!

Tunni läbiviimise aeg on kokkuleppeline. Kindlasti saab läbiviia tunde: T, K, N, R kella 19.30'st
Puhkepäevad on mul täiesti vabad kuid vahel tulevad võistlused, seega on võimalikud kellaaja muutused.

Tunni läbiviimise asukoht on mul alati kokkuleppeline. Seni olen ise käinud õpilasete juures, kuid alati võib leida ka alternatiive!

Kui on tahtmist, kuid tekib mingi mure seoses aja leidmisega või hinnaga, helistage julgelt! Kõigiga on võimalik leida individuaalset lähenemist lähtuvalt Teie tahtmistest ja võimalustest!

    • 16.01.2018 45
    • ID: 15799